Blog > Komentarze do wpisu

Wielka wymiana Górnika z Gieksą

Zanosi się na duży transfer między zaprzyjaźnionymi klubami z Zabrza i Katowic! Do Górnika mieliby trafić obrońca Paweł Olkowski i pomocnik Gabriel Nowak. Z kolei w odwrotnym kierunku miałby powędrować duet Sebastian Nowak i Adrian Świątek.

O tym, że któryś z zawodników z Katowic ma powędrować zimą na Roosevelta, mówi się po cichu od jakiegoś czasu. Szczegółów nikt nie chce jednak zdradzać. Z naszych informacji wynika, że w zimowym okienku transferowym dojdzie do wielkiej wymiany pomiędzy dwoma śląskimi klubami.
Z Bukowej na Roosevelta mieliby się przenieść prawy obrońca Olkowski i Nowak. Ten drugi to uniwersalny zawodnik, który potrafi grać i w środku pola, i w defensywie. Nowaka świetnie zna Adam Nawałka. Trener Górnika przed pojawieniem się w Zabrzu z powodzeniem prowadził przecież zespół z Katowic. - Na razie nic nie słyszałem o tym, że miałbym trafić do Górnika. A jeżeli pojawi się taka propozycja, to będę się zastanawiał. Mój kontrakt z GKS jest ważny do końca czerwca 2011 roku - wyjaśnia Gabriel Nowak.
Jesienią w I lidze dobrze radził sobie Olkowski. Młody zawodnik był solidnym punktem swojego zespołu w pierwszej części rozgrywek. Teraz jest spora szansa na to, że ten były zawodnik Gwarka wróci do Zabrza i będzie walczył o miejsce na prawej stronie obrony Górnika.
Z kolei z Zabrza do Katowic mieliby się przenieść bramkarz Sebastian Nowak i napastnik Adrian Świątek.
Ten drugi po świetnej rundzie wiosennej, gdzie strzelał gola za golem, znacznie spuścił z tonu i teraz z rzadka pojawia się w składzie Górnika. Z kolei przyjście Nowaka na Bukową na pewno uspokoiłoby sytuacje w bramce GKS, bo tej jesieni katowiczanie stanowczo za dużo goli tracili po niepotrzebnych błędach golkiperów.

(Fakt)

piątek, 19 listopada 2010, marten-ksg

Polecane wpisy