Zakładki:
Autor
Ciekawostki
Ekstraklasa 2013/2014
Giełda transferowa
Górnik II - 2013/204
Młoda Ekstraklasa i Juniorzy
Muzyka Górnika
O Górniku
Puchar Polski
"Raport z wypożyczeń"
Tu zaglądam
Ulubione strony
"Złote korki"
Zostań piłkarzem Górnika
niedziela, 25 marca 2018

Górnik Zabrze - Hajduk Split 3:2 (2:2)

Łukasz Wolsztyński '15, Igor Angulo '33, Daniel Liszka '58 - Ádám Gyurcsó '4, Franko Kovačević '39

Górnik: Wojciech Pawłowski - Adam Wolniewicz, Dani Suárez, Michał Koj (46. Przemysław Wiśniewski), Adrian Gryszkiewicz - Bartłomiej Olszewski (46. Daniel Smuga), Szymon Matuszek, Dariusz Kamiński (71. Wojciech Hajda), Daniel Liszka - Łukasz Wolsztyński (85. Erik Grendel), Igor Angulo (73. Bartosz Bartczuk).



Hajduk: Ivo Grbić - Josip Juranović, Petar Bosančić, Borja López, Steliano Filip (70. André Fomitschow) - Mario Tičinović, Josip Radošević, Sávvas Géntsoglou, Zvonimir Kožulj, Ádám Gyurcsó (81. Jakov Blagaić) - Franko Kovačević (62. Michele Šego).

Żółte kartki: Suárez (2), Liszka - López.

Czerwona kartka: Suárez (81 minuta, za drugą żółtą).

Widzów: 21 369.

mój Górnik

piątek, 23 marca 2018
poniedziałek, 05 marca 2018

Górnik II Zabrze - Szombierki Bytom 6:2 (4:0)

Urynowicz '12, Olszewski '22 i '35, Smuga '29, testowany '65, Grendel '74 - Terbalyan '63, Sawicki '76

Górnik II: Bielica - Michalski, Wiśniewski, Szeweluchin, Gryszkiewicz - Olszewski, Ambrosiewicz, Hajda, Smuga - Urynowicz, Bartczuk.

Druga połowa: Bielica - Kulanek, Surowiec, Szeweluchin (Wiśniewski), Liszka - Pawłowski, Kubica, Kamiński, Bartczuk (zawodnik testowany) - Urynowicz (Staśkiewicz), Grendel.

Szombierki: Fościak - Lebek, Cybul, Ślęzok, Stefaniak, Gwiaździński, Cieszyński, Cichecki, Morys, Zając, Jarnot.

Druga połowa: Szombierski - Sawicki, Rybak, Krzykawski, Terbalyan, Bomba.

mój Górnik

poniedziałek, 26 lutego 2018

GIEŁDA TRANSFEROWA - RUNDA WIOSENNA 2018
(14 marca)
* na oficjalnej liście transferowej. T na testach / Z po testach
DOKONANE / NIEDOKONANE / NOWOŚĆ

PRZYCHODZĄ:

Paweł Bochniewicz - Udinese Calcio (wypożyczenie)
Daniel Smuga - Victoria Sulejówek
Adrian Gryszkiewicz - Gwarek Zabrze


Krzysztof Kubica
- Czarni-Góral Żywiec
(wypożyczenie z kwotą wykupu)
Filip Kotalczyk - Stadion Śląski Chorzów (wypożyczenie z kwotą wykupu)

Z Maciej Firlej - Ślęza Wrocław
T Kacper Michalski -
bez klubu (ostatnio Pogoń II Szczecin)
Z Daniel Kamiński - Rozwój Katowice
Z Daniel Bielica - Górnik (juniorzy)
Z Kamil Surowiec - Górnik (juniorzy)
Z Daniel Liszka - Górnik (juniorzy)
Z Bartosz Bartczuk - Górnik II
Z Patryk Joachim - Górnik II

Zdeněk Ondrášek

- Wisła Kraków
Karol Angielski
-
Piast Gliwice

Leândro Rossi Pereira - Radomiak Radom
Dominik Steczyk - Vfl Bochum
Z Wojciech Kobylarczyk - Podhale Nowy Targ

Z Jakub Barteczko - Siarka Tarnobrzeg
Z Maciej Tomaszewski - Lechia Dzierżoniów
Z Aleksander Weber - Grodziec Będzin
Z Dominik Lewandowski - MKS Kluczbork
Z Eryk Buchalik - Stadion Śląski Chorzów
Z Jakub Banach - Stadion Śląski Chorzów
Z Maciej Tonia - Stadion Śląski Chorzów
Z Adrian Pytlik - Stadion Śląski Chorzów
Z Michał Skocz - Kuźnia Ustroń
Z Mateusz Dychus - Stal Brzeg
Z Maciej Grądowski - Odra Opole
Z Kacper Jochymek - Victoria Jaworzno
Z Jakub Belica - Gwarek Zabrze
Z Dawid Piwko - Gwarek Zabrze
Z Łukasz Sakwa - Ślęza Wrocław
Z Michał Szczepański - Agroplon Głuszyna
Z Śmieszek
Z Dudek
Z Wawrzyniak
Z Skrzypek
Z Szymański


ODCHODZĄ:

David Ledecký - Odra Opole (wypożyczenie)
Meik Karwot - Pogoń Siedlce
(wypożyczenie)
Erik Grendel - Górnik II
Sandi Arčon - Górnik II
Oleksandr Szeweliuchin - Górnik II
(asystent trenera)
Mariusz Przybylski - Górnik II
Grzegorz Kasprzik - Górnik II
Z Daniel Wajsak - Chrobry Głogów
(wypożyczenie)
Z Bartosz Pikul - Stal Rzeszów
(wypożyczenie)
Z Mateusz Michalski - GKS Bełchatów

Z Robert Boryczka - Pniówek Pawłowice
(wypożyczenie)
Michael Zuzel - Agroplon Głuszyna
Szymon Rutkowski - Chemik Kędzierzyn-Koźle
Michał Teichman - Porawie Większyce

mój Górnik

wtorek, 20 lutego 2018

Bilety będą dostępne w sprzedaży od środy 21 lutego.

  • 40 zł - trybuna wschodnia
  • 30 zł - trybuny północna i południowa
  • 20 zł - ulgowe (wszystkie sektory)

    mój Górnik
niedziela, 11 lutego 2018

MFK Karviná U-21 - Górnik II Zabrze 1:4 (0:1)

Řapek - Olszewski, Arčon, Liszka, Smuga

Karviná: Ciupa - Putyera, Formela, Moskál, Sorochenko - Sas, Duda, Egri, Řapek, Bernatík - Ramirez.

Górnik: Szymański - Michalski, Suarez, Wieteska, Karwot - Olszewski, Hajda, Kamiński, Smuga - Ledecký, Grendel. 2 połowa: Bielica - Karwot (Wenglorz), Szeweluchin, Surowiec, Kulanek - Smuga, Kubica, Hajda (Kopia), Liszka - Arčon, Pawłowski (Ściślak).

mój Górnik

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 452